Mətbuat konfransıHörmətli kütləvi informasiya vasitələri nümayəndələri
Xəzər Neft və Qaz Sərgi və Konfransının açılışına həsr olunmuş mətbuat konfransı 3 iyun saat 12:00-da “Trend” Xəbərlər Şirkətinin Mətbuat Mərkəzində (F.Ağayev küç., 14) keçiriləcək.
Nəzərinizə çatdırırıq ki, sizin rahat çalışmağınız üçün “Bakı Ekspo” mərkəzinin ikinci mərtəbəsində xüsusi mətbuat mərkəzi yaradılmışdır. Müasir avadanlıqlarla təchiz edilmiş bu mətbuat mərkəzi sərginin bütün iş günlərində fəaliyyət göstərir və burada siz sərgi və əlavə tədbirlər (seminarlar, təqdimatlar, müsabiqələr) haqqında lazımı məlumatları əldə edə bilərsiniz. Həmçinin, burada sizin xidmətinizə telefon, skaner, surətçıxarma maşını, kompüter və İnternet təklif olunur.
Zəhmət olmasa əlavə məlumat üçün “Iteca Caspian” şirkətinin İctimaiyyətlə əlaqələr üzrə meneceri Svetlana Hacıyevaya müraciət edin.

Press ConferenceDear representatives of the media,
The Press Conference dedicated to the opening of Caspian Oil and Gas Exhibition and Conference will be held on June, 3 at 12.00 p.m. in the Press Centre of Trend Information Agency (14, F.Agayev str.).
Please note that a Press Centre has also been provided for your convenience on the first floor of the Baku Expo Centre. The Press Centre is equipped with modern facilities and will be in operation every working day of the exhibition. You can find information here on the exhibition and additional events such as seminars, presentations and competitions. In the Press Centre a telephone, scanner, photocopier and an Internet-equipped computer are provided for your use.